اصول سئو سایت فروشگاهی با وردپرس

اصول سئو سایت فروشگاهی با وردپرس

سئو سایت فروشگاهی یک فرآیند مداوم است و نیاز به تلاش و کار مستمر دارد اینکه شما تصور کنید با انجام یکسری فعالیت سایت فروشگاهی شما برای همیشه در صدر نتایج جستجو قرار میگیرد سخت در اشتباه هستید.

افزایش بازدید سایت های فروشگاهی

در عصر امروزی که پشتیبانی آنلاین و دیجیتال هر شغلی یکی از بخش های مهم و کاربردی برای رونق بخشیدن به کسب و کار هر فرد است یک سایت فروشگاهی آنلاین که به درستی و به صورت اصولی بهینه سازی شده باشد برای موفقیت هر تجارت الکترونیک بسیار مهم و واجب است. 

سئو سایت فروشگاهی با ووردپرس
سئو وبسایت فروشگاهی با ووردپرس

نحوه سئو سایت فروشگاهی

 با توجه به اینکه روزانه این نوع از رقابت افزایش پیدا می کند، پیدا کردن اطلاعات در رابطه با درک و استراتژی های موثر در سئو کردن و بهینه سازی موتور های جستجوگر برای افزایش دیده شدن سایت شما و ترافیک سایت،هدایت این ترافیک ارگانیک و در آخر افزایش فروش یک امر واجب است.در اینجا ما به شما راهنمایی ای مختصر اما مفید در مورد سئو سایت فروشگاهی می دهیم که شما با روند کار ما در بخش سئوی سایت فروشگاهی آشنا شوید.

آشنایی با سئو سایت فروشگاهی

سئوی سایت های فروشگاهی  یکی از کارهای تجارت الکترونیکی است که به فرایند بهینه سازی یک وب سایت مرتبط به کسب و کار شما برای رتبه های بالاتر در صفحات نتایج مرتبط به موتور های جستجو(SERP) برای کلمات کلیدی مرتبط به کار شما تاثیر دارد.

این کار شامل تکنیک ها و راه های مختلفی با هدف بهبود پیدا کردن دیدن وب سایت و تجربه های کاربر و رتبه بندی کلی گوگل درباره ی سایت شماست. سئو سایت فروشگاهی، صاحبان فروشگاه های آنلاین و بازاریابان را در سطح رتبه ی جستجو در موتور جستجوگر مورد نظر هر فرد به برتری می رساند که این نتیجه لازمه ی اجرای موثر استراتژی ها و داشتن یک سئوکار متخصص و حرفه ای است.

نحوه سئو سایت فروشگاهی
اصول سئو سایت فروشگاهی

عناصر موثر در سئو سایت فروشگاهی:

۱٫ پژوهش واژه سایت فروشگاهی

یکی از جنبه های اساسی فرایند سئو،انجام تحقیقات کامل راجب کلمات کلیدی مورد نیاز و مفید برای کسب و کار مورد نظر است.چونکه از اساسی ترین مراحل سئو سایت فروشگاهی که از یک متخصص سئو انتظار می رود، توانایی در شناسایی درست کلمات کلیدی مرتبط به آن فروشگاه و بهینه سازی توضیحات محصول،متا تگ ها و سایر عناصر موثر در سئوی سایت است که باید از آن ها  به هدف کمک به افزایش ترافیک سایت کمک گرفت.

۲٫ بهینه سازی صفحات سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی یک فرایندی است که تکنیک های بهینه سازی در آن از اهمیت خاص و بالایی برخوردار می باشد. که این تکنیک ها برگرفته از بهینه سازی عناوین محصول، URL ها، سرفصل ها و توضیحات و تگ های جایگزین عکس را برای بهبود شناسایی سایت از طریق موتورهای جستجو و ارتباط آن ها با هم است.

پکیج سئو وبسایت فروشگاهی
اموزش سئو وبسایت فروشگاهی

۳٫ سئوی فنی سایت فروشگاهی

درک سئو فنی یکی از امر های بسیار مهم در این فرایند است زیرا که اطمینان حاصل کردن از اینکه موتور های جستجوگر میتوانند سایت فروشگاهی شما را شناسایی کنند ،فهرست کنند و بتوانند به صورت موثری درک کنند،از هدف های اصلی این نوع از سئو است.

۴٫ سئو صفحات محصول فروشگاه

یک سئوکار حرفه ای برای انجام یک پروژه ی سئوی سایت فروشگاهی خوب باید بتواند بر بهینه سازی صفحات تک محصولی برای افزایش دیده شدن وب سایت و محصولات در نتایج جستجوی کاربران موتور جستجوگر و افزایش ترافیک سایت تمرکز کند.که عوامل موثر برای این کار،بهینه سازی تصویر محصولات،نوشتن توضیحاتی کامل و مختصر اما مفید برای کاربران که قانع کننده و منحصر به فرد همان فروشگاه استف،اجرا و نشان دادن نظرات کاربران دیگر و همچنین اضافه کردن طرحواره هایی برای افزایش موتورهای جستجوگر است که نتیجه ی آن بالا بردن امتیاز و اعتبار سایت و ترافیک سایت در آن موتور جستجوگر است.

نحوه سئو وبسایت فروشگاهی
اصول سئو وبسایت فروشگاهی

۵٫ لینک سازی سایت فروشگاهی

لینک سازی های موثر و لازم از جنبه و ویژگی های حیاتی در سئو سایت فروشگاهی است.برای انجام این فرایند باید متخصص سئوکار شما باید قادر به ساخت بک لینک هایی با کیفیت بالا از وب سایت های معتبر و مرتبط به کسب و کار شما برای افزایش اعتبار و دیده شدن وب سایت فروشگاه آنلاین شما و اعتماد سازی از سمت گوگل باشد.

۶٫ بازاریابی محتوا سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی محتوایی ارزشمند و جذاب را با تاکید برای شما رقم می زند که که با مخاطب هدف شما طنین انداز می شود که این شامل پست های وبلاگ هایتان،راهنماهای خرید،آموزش ها و سایر انواع و اشکال مختلف تولید محتواها می شود که تاثیر مثبتی بر روی جذب ترافیک ارگانیک سایت دارد که سبب می شود فروشگاه شما به عنوان یک مرجع صنعتی معرفی شود.

سئو سایت فروشگاهی
سئو وبسایت فروشگاهی

مزایای سئو سایت فروشگاهی:

۱٫ افزایش ترافیک سایت فروشگاهی

تکنیک های موجود در سئو به گونه ایست که با پیاده سازی آن ها باید بتوانید دیده شدن وب سایت خودتان را در نتایج جستجو بهبود ببخشید و ترافیکی ارگانیک و هدفمند را برای وب سایتتان جذب کنید که در نتیجه ی آن نرخ خرید و فروش و اعتبار سایت شما روز به روز بالاتر می رود.

۲٫ تجربه کاربری سایت فروشگاه

در صورتی که سایت فروشگاهی شما بتواند از طریق متخصص سئوی حرفه ایتان در بهینه ساختن سایت شما موفق باشد به بهبود کاربری کمک می کند و همچنین بازدیدکنندگان را برای پیمایش،یافتن محصولات و جذب شدن آن ها برای خرید از سایت شما آسان تر میکند. نتیجه ی این فعالیت ها به نوبه ی خودشان باعث کاهش نرخ پرش و افزایش رضایت مشتریان است. 

سایت فروشگاهی
وبسایت فروشگاهی

۳٫ مزیت رقابتی سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی باعث می شود که با توجه به دانش و مهارت هایی که سئو کارتان برای شما مجهز می کند،سایت فروشگاهی شما در نتایج جستجوی کاربران در موتورهای جستجوگر از رقبای مرتبط به کسب و کار شما پیشی بگیرند و امتیاز بیشتری را بدست آورند.با جلوتر ماندن از رقبایتان امتیاز مناسب و کافی و همچنین مزیت رقابتی را بدست می آورید که همین باعث می شود که سایتتان را بتوانید به مشتریان و کاربران بیشتری معرفی کنید و همچنین آن ها را به خرید از فروشگاه آنلاینتان جذب می کنید.

افزایش فروش با سئو سایت فروشگاهی

با توجه به رونق گرفتن کسب و کار های دیجیتال امروزی ،سئو سایت فروشگاهی یک سرمایه گذاری ارزشمند و مهم برای شناخته تر شدن فروشگاه و تجارت الکترونیک شماست.

صاحبان کسب و کار و فروشگاه های آنلاین و همچنین بازاریابان،نیازمند مهارت هایی لازم در جهت بهینه سازی موثر سایت های فروشگاهی،افزایش دید و هدایت ترافیک سایت هستند که می توانند با همکاری با یک شرکت سئو سایت مطمئن و متخصص و با تجربه در این حرفه نیاز خودشان را برطرف کنند.

با این همکاری می توانند شانس موفقیت و دیده شدن فروشگاه آنلاینشان را در صنعت تجارت الکترونیک که بسیار رقابتی است به میزان قابل توجه و باورنکردنی ای افزایش دهند.

پکیج سئو سایت فروشگاهی
اموزش سئو سایت فروشگاهی

فرقی ندارد که فروشگاه اینترنتی شما با چه پلتفرم یا فروشگاه سازی طراحی شده باشد سئو سایت فروشگاهی باید متناسب با کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدمات فروشگاه باشد.

4.8/5 - (14 امتیاز)

اشتراک گذاری:

میزان پیشرفت :

خدمات ما

درخواست مشاوره خدمات سئو